Dnes:5°C

Zítra:4°C

Pondělí 28.11. René
Menu

Je rozlosováno Nová sezona hokejové extraligy začne v půli září

Nová sezona hokejové extraligy začne v půli září

foto: Petr Pelíšek

04. 05. 2022 - 09:00

Hokejová sezona teprve bude vrcholit světovým šampionátem, ale start té nové už má, alespoň pro českou extraligu, jasný program. První kolo základní části se bude hrát 16. září.

Program základní části
Pátek 16. září – 1. kolo:
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec – HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

Neděle 18. září – 2. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Verva Litvínov
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera – HC Škoda Plzeň

Pátek 23. září – 3. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Motor České Budějovice

Neděle 25. září – 4. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC Motor České Budějovice – HC Verva Litvínov
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
Rytíři Kladno – Mountfield HK
HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

Úterý 27. září – 5. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Vítkovice Ridera
Mountfield HK – HC Motor České Budějovice
HC Verva Litvínov – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 30. září – 6. kolo:
HC Kometa Brno – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
HC Motor České Budějovice – HC Olomouc
HC Vítkovice Ridera – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – HC Verva Litvínov

Neděle 2. října – 7. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Verva Litvínov – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Pátek 7. října – 8. kolo:
HC Vítkovice Ridera – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Verva Litvínov
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Motor České Budějovice – HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec

Neděle 9. října – 9. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Verva Litvínov
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC Motor České Budějovice – HC Vítkovice Ridera
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Rytíři Kladno

Pátek 14. října – 10. kolo:
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC Motor České Budějovice
Mountfield HK – HC Olomouc
HC Verva Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

Neděle 16. října – 11. kolo:
HC Vítkovice Ridera – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Verva Litvínov
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
HC Olomouc – HC Kometa Brno
HC Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Úterý 18. října – 12. kolo:
Rytíři Kladno – HC Motor České Budějovice
HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Verva Litvínov – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 21. října – 13. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC Verva Litvínov
HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice Ridera – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

Neděle 23. října – 14. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Vítkovice Ridera – HC Verva Litvínov
HC Motor České Budějovice – HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

Pátek 28. října – 15. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC Kometa Brno – HC Motor České Budějovice
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Vítkovice Ridera

Neděle 30. října – 16. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice Ridera – Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec – HC Verva Litvínov
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC Motor České Budějovice – BK Mladá Boleslav

Úterý 1. listopadu – 17. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Motor České Budějovice
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice

Pátek 4. listopadu – 18. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera – HC Sparta Praha
HC Motor České Budějovice – Mountfield HK
Rytíři Kladno – HC Verva Litvínov
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Neděle 6. listopadu – 19. kolo:
Mountfield HK – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Verva Litvínov – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 18. listopadu – 20. kolo:
HC Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
Mountfield HK – HC Verva Litvínov
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
HC Vítkovice Ridera – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Neděle 20. listopadu – 21. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK

Pátek 25. listopadu – 22. kolo:
HC Verva Litvínov – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
HC Vítkovice Ridera – HC Motor České Budějovice
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Olomouc

Neděle 27. listopadu – 23. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Motor České Budějovice – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – Mountfield HK
BK Mladá Boleslav – HC Verva Litvínov
HC Vítkovice Ridera – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

Úterý 29. listopadu – 24. kolo:
Rytíři Kladno – HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary – HC Motor České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Pátek 2. prosince – 25. kolo:
HC Motor České Budějovice – Rytíři Kladno
HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Verva Litvínov
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Neděle 4. prosince – 26. kolo:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
HC Verva Litvínov – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Ridera
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav

Pátek 9. prosince – 27. kolo:
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec – HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

Neděle 11. prosince – 28. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Verva Litvínov
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera – HC Škoda Plzeň

Úterý 20. prosince – 29. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Motor České Budějovice

Čtvrtek 22. prosince – 30. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC Motor České Budějovice – HC Verva Litvínov
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
Rytíři Kladno – Mountfield HK
HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

Pondělí 26. prosince – 31. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Vítkovice Ridera
Mountfield HK – HC Motor České Budějovice
HC Verva Litvínov – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

Středa 28. prosince – 32. kolo:
HC Kometa Brno – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
HC Motor České Budějovice – HC Olomouc
HC Vítkovice Ridera – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – HC Verva Litvínov

Pátek 30. prosince – 33. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Verva Litvínov – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Úterý 3. ledna – 34. kolo:
HC Vítkovice Ridera – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Verva Litvínov
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Motor České Budějovice – HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec

Pátek 6. ledna – 35. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Verva Litvínov
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC Motor České Budějovice – HC Vítkovice Ridera
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Rytíři Kladno

Neděle 8. ledna – 36. kolo:
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC Motor České Budějovice
Mountfield HK – HC Olomouc
HC Verva Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

Pátek 13. ledna – 37. kolo:
HC Vítkovice Ridera – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Verva Litvínov
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
HC Olomouc – HC Kometa Brno
HC Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Neděle 15. ledna – 38. kolo:
Rytíři Kladno – HC Motor České Budějovice
HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Verva Litvínov – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 20. ledna – 39. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC Verva Litvínov
HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice Ridera – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

Neděle 22. ledna – 40. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Vítkovice Ridera – HC Verva Litvínov
HC Motor České Budějovice – HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

Úterý 24. ledna – 41. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC Kometa Brno – HC Motor České Budějovice
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Vítkovice Ridera

Pátek 27. ledna – 42. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice Ridera – Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec – HC Verva Litvínov
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC Motor České Budějovice – BK Mladá Boleslav

Neděle 29. ledna – 43. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Motor České Budějovice
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice

Pátek 3. února – 44. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera – HC Sparta Praha
HC Motor České Budějovice – Mountfield HK
Rytíři Kladno – HC Verva Litvínov
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Neděle 5. února – 45. kolo:
Mountfield HK – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Verva Litvínov – HC Energie Karlovy Vary

Středa 15. února – 46. kolo:
HC Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
Mountfield HK – HC Verva Litvínov
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
HC Vítkovice Ridera – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Pátek 17. února – 47. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK

Neděle 19. února – 48. kolo:
HC Verva Litvínov – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
HC Vítkovice Ridera – HC Motor České Budějovice
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Rytíři Kladno – HC Olomouc

Pátek 24. února – 49. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Motor České Budějovice – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – Mountfield HK
BK Mladá Boleslav – HC Verva Litvínov
HC Vítkovice Ridera – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

Neděle 26. února – 50. kolo:
Rytíři Kladno – HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary – HC Motor České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Pátek 3. března – 51. kolo:
HC Motor České Budějovice – Rytíři Kladno
HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Verva Litvínov
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Neděle 5. března – 52. kolo:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
HC Verva Litvínov – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice
Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Ridera
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav

Termíny play off
Předkolo: 8., 9., 11., případně 12. a 14. března
Čtvrtfinále (1-8, 2-7): 17., 18., 21., 22., případně 25., 27. a 29. března
Čtvrtfinále (3-6, 4-5): 19., 20., 23., 24., případně 26., 28. a 30. března
Semifinále: 1., 2., 5., 6., případně 9., 11. a 13. dubna
Finále: 16., 17., 20., 21., případně 24., 26. a 28. dubna

Další články