Dnes:15°C

Zítra:14°C

Středa 18.9. Kryštof
Menu

Viktorka versus Baník Policisté jsou na fotbal připravení

Policisté jsou na fotbal připravení

25. 05. 2019 - 13:17

V neděli budou v souvislosti s fotbalovým utkáním mezi Victorií Plzeň a Baníkem Ostrava monitorovat situaci nejen v blízkosti fotbalového stadionu.

V souvislosti s fotbalovým utkáním mezi mužstvy FC Viktoria Plzeň a FC Baník Ostrava, které se uskuteční v neděli 26. května 2019 v Doosan Aréně v Plzni, připravilo Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje bezpečnostní opatření k zajištění klidu, veřejného pořádku a plynulosti silničního provozu na území města Plzně. Zejména pak v okolí fotbalového stadionu budou na dodržování veřejného pořádku a bezpečnosti dohlížet policisté pořádkové služby, cizinecké policie, policisté z oddělení služební kynologie se služebními psy, pražští kolegové z jízdní policie se služebními koňmi, zapojeni budou také členové antikonfliktního týmu a kolegové z dalších složek policie.

Připraveni budou samozřejmě policisté pořádkové jednotky našeho krajského ředitelství i kolegové z pořádkové jednotky krajského ředitelství Moravskoslezského kraje. Na bezpečnost a plynulost silničního provozu bude standardně dohlížet dopravní policie. Situaci a chování fanoušků obou týmů budou policisté monitorovat jak v bezprostřední blízkosti sportovní arény a v centru města, tak i v přilehlých městských částech před zápasem, v jeho průběhu a po jeho skončení i za pomoci mobilního monitorovacího centra. Pod dohledem policistů budou i všechny příjezdové cesty do Plzně. 

Z důvodu zachování bezproblémové dopravní situace žádáme návštěvníky fotbalového utkání, kteří přijedou do Plzně svými vozy, aby respektovali pravidla silničního provozu, parkovali na vyznačených místech a dbali pokynů policistů.

Na Denisově nábřeží nebude možné parkovat a parkovací dům Na Rychtářce – v blízkosti fotbalového stadionu – bude zřejmě rychle zaplněný, proto návštěvníkům utkání doporučujeme zaparkovat vozidla na okrajových částech Plzně a k fotbalovému stadionu se dopravit za pomoci městské hromadné dopravy.

Tisková zpráva
Autor: Tisková zpráva

0 komentářů

Další články