Dnes:14°C

Zítra:20°C

Neděle 5.4. Miroslava
Menu

Poznáte osoby z kamerového záznamu?

Poznáte osoby z kamerového záznamu?

foto: Policie ČR

16. 02. 2020 - 12:00

Neznámý pachatel ukradl z garáže motorovou pilu a bourací kladivo. Osoby na obrázcích by mohly přinést výrazný posun při objasnění této trestné činnosti.

Policisté z Obvodního oddělení v Holýšova zahájili dne 16. prosince 2019 úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Týž den přijali oznámení o tom, že neznámý pachatel v obci Holýšov v ulici Jiráskova vnikl do garáže, kterou si odemkl klíčem, který majitel zapomněl v zámku dveří. Z garáže pak zloděj ukradl motorovou pilu značky Husqvarna oranžové barvy a bourací kladivo značky Makita uložené v plastovém kufru. Škoda byla vyčíslena na 25 tisíc korun. Holýšovští policisté pátrají po totožnosti pachatele. K dispozici mají záznam kamerového systému, kde jsou vidět dvě osoby na plzeňském vlakovém nádraží, které u sebe mají věci pocházející z této trestné činnosti. Tento muž a žena by mohli přinést výrazný posun při objasňování této trestné činnosti a odhalení pachatele.

Občané, kteří osoby na fotografiích poznali nebo mají informace vedoucí k objasnění krádeže věcí z garáže, se mohou se svými poznatky obrátit přímo na policisty Obvodního oddělení Holýšov, tel. 974 331 701, v případě nepřítomnosti policistů je možno zanechat vzkaz na záznamníku, nebo své informace sdělit na linku 158.  

Lukáš Blokša

0 komentářů

Další články